Пауер Плејт Студио


  • Адреса: Аминта III (Ленинова) 64-а-2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
Дејности:

фитнес центри


  • Телефон 2: 02 3103876
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 22:00
    Саб од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655301450_95.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Нашите лични тренери се сертифицирани професионалци кои ве подучуваат и мотивираат. Ако сте почетници или имате проблем да останете во форма, потребен ви е личен тренер. Нашата цел е со правилно вежбање да ги добиете резултатите кои ги посакувате.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи