Неуромедика-Влае

Работиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаДомашна посета

  • Адреса: Влае 87
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км
  • Локација: после мостот Обединети Нации од десна страна, Влае

  • Телефон 2: 02 3133313
  • Факс: 02 2042323
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483960819_47.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Неуромедика е првата приватна поликлиника во Р.Македонија која успешно работи веќе 25 години. Таа им овозможува примарна и секундарна здравствена заштита на своите пациенти. Низ постојаното вложување придонесува за континуирано подобрување на квалитетот на услугите. Посебен акцент на работата на Неуромедика е ставен на комплетната 24/7 медицинска услуга со вклучена домашна посета од страна на нашите медицински екипи.

Услуги и служби:
• Здравствена заштита со лекари од општа пракса – матичен лекар
• Стоматологија – матичен стоматолог
• Медицина на труд
• Периодични систематски прегледи за фирми, сите видови лекарски уверенија.
• Биохемиска лабораторија со најсовремена апаратура
• Специјалистички услуги и служби
• Орална хирургија, Дерматологија и венерологија, Физикална медицина

Домашна посета
• Специјалистичка домашна посета
• Санитетски транспорт во земјава и странство

Неуромедика е единствената приватна поликлиника која на пациентите им нуди лекарска грижа 24 часа во текот на денот. Домашните посети како и санитетскиот транспорт се вршат со најсовремено опремени амбулантни возила од кои две се со специјална опрема за транспорт на потешко болни пациенти и надвор од Р. Македонија.

Нашата активност на полето на Поликлиничко-дијагностичката дејност е лоцирана на две локации во Скопје (Центар и Влае), Поликлиничко – дијагностички центар во Битола, Поликлиничко – дијагностички центар во Тетово, Поликлиничко – дијагностички центар во Куманово, и Дијагностички центар во Кукуш-Грција со ординации од општа пракса и специјалисти од сите области. Неуромедика има повеќе од 130 вработени лица со високо стручна подготовка: лекари специјалисти и субспецијалисти од различни области, лекари општа пракса, медицински сестри, менаџерски тим и дополнителна администрација.


повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи