НБ Хотел & Спа

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноДостапен сефФен во собаХотел со 5 ѕвездиБазенФитнес центарСпа центар

  • Адреса: бул.В.С.Бато 111
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7468 км

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574165318_04.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Доколку Ви е потребно бегство од реалноста, стрес и обврски-дојдете во еден друг свет на релаксација-во нашиот СПА центар.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи