Наташа Бјути Центар- Natasha Beauty Center


  • Адреса: Гоце Делчев 39
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7477 км
  • Локација: во редот на Комерцијална банка


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1694003273_8.png?t=true&w=300&h=300


Наташа Бјути Центар е студио за убавина со широк асортиман на услуги и производи кои ги нуду

НАШИ УСЛУГИ

-Нега на нокти
Маникир, педикир

-Нега на тело
Депилација, масажи, солариум

-Лице
Надградба на трепки, трајна шминка, веѓи

-Третмани
Козметички третмани на лице и тело

За повеќе информации контактирајте не на телефонот 077 800809. Спремени сме да ги исполниме сите ваши барања.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи