Најк-пром


  • Адреса: с.Горно Оризари
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7621 км
  • Локација: влез од Прилеп према Битола


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Финансиите се на стабилно ниво во насока на раст, даночната реформа ќе ги зголеми приходите, повеќе пари ќе се враќаат во стопанството, чуварот на државната ...
сите 43 | | | веќе видена

Отсуството на глобална стратегија за развој на домашната економија е главната причина поради која Македонија од земја со константен вишок на образовани ...
сите 44 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи