Мултибренд


  • Адреса: бул.8-ми Септември (Октомвриска револуција) 40
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: спроти Хубо

  • Телефон 2: 070 359290
  • Факс: 02 3112100
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1706514512_88.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мултибренд е компанија која нуди голем избор на гуми и бандажи. Нудиме широк спектар видови на гуми: Зимски гуми, Четирисезонски гуми, Летни Гуми, Џиповски гуми, Комби Гуми и Камионски гуми од брендовите Sava, Windforce, Waterfall, Diplomat, Continental, Uniroyal, Matador и многу други.

За секој купен сет од 4 гуми следи бесплатна монтажа и балансирање. Нудиме и брза достава до вашиот град во рок од 24 часа по направената нарачка.

Сите наши продукти имаат 1-3 години фабричка гаранција, со која гарантираме дека во случај на фабричка грешка во продуктот ние ќе ви го поправиме или замениме продуктот.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи