Момо Рент а кар


 • Адреса: ул. Босфор бр.1/л.1101-14 Мралино
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1709543773_49.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Најефтини цени за изнајмување на возила, најдобар сервис. Не е потребен депозит! Ние ја нудиме нашата услуга без доплата за депозитот, ослободувајќи ве од трошоците за претплата. Резервирајте денес и патувајте без стрес!
  🔸 Без депозит
  🔸 Целосно Каско
  🔸 Зелен Картон
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи