Мока-пром

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Индустриска зона, нас.Карпош б.б.
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7510 км

  • Телефон 2: 070 334416
  • Факс: 031 439021
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1621578592_94.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Продажба на:

-минерални ѓубрива,
-сточна храна,
-премикси,
-храна за кучиња,
-пелетирани концентрати,
-пченично брашно
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи