МКЦ-Младински културен центар


  • Адреса: Кеј Димитар Влахов 15, п.фах 690
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км

  • Телефон 2: 02 3115508
  • Факс: 02 3115225
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи