Мјузик Хаус


 • Адреса: Антон Попов (Огњан Прица) 23
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1050 км
 • Локација: Кисела Вода

 • Работно време: Пон - Пет од 15:30 до 22:30
  Саб од 11:00 до 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Пијано Форте


 • Адреса: Виенска 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 20:00

Приватното музичко училиштето „Пијанофорте“ нуди најсовремена музичка наставна програма и веќе 22 години успешно го збогатува образованието на многу деца и младинци.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1661846838_89.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи