Микротим


  • Адреса: ул.7, нас.Карпош 24
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7509 км
  • Локација: 1 км од автопатот Куманово - Табановце, во правец на движење кон градот Крива Паланка.

  • Телефон 2: 031 445222
  • Факс: 031 445333
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b52e940adf7b8f16624a7d436f845b49.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи