Ми - Мак

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: с.Зубовце
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7473 км
  • Локација: Стопански Комплекс


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559894252_51.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Нашата компанија МИ-МАК ја започна својата дејност во далечната 1993 година. Со проширувањето на активностите од 2004 година, фирмата „МИ-МАК“ нуди услуги во проектирање, надзор и изведување на автоматизација на електромоторни постројки и производни процеси, електрични инсталации , електрично осветлување, електрични мерења, исполнување на сите светски, меѓународни и локални стандарди и критериуми.

Тимот од професионалци, од кој е составена нашата компанија, ги поседува сите А, Б овластувања и А, Б лиценци за проектирање, надзор, изведба и ревизија од Електротекника, секогаш следејќи ги најновите светски случувања и иновации во областа на електротехниката преку редовни обуки и семинари.

Од 27 јуни 2012 година, еден од нашите инженери, Младен Алексоски, е сертифициран KNX партнер од Асоцијацијата KNX од Брисел, за автоматизација на домови и згради.

За вашите потреби, ние ја дизајнираме, подготвуваме, имплементираме и составуваме целата опрема во зависност од посебните барања на купувачите и крајните потрошувачи. Опремата што ја вградуваме е од светски познати производители како SIEMENS, SCHNEIDER ELECTRIC, MOLLER итн.

Професионалниот и обучен кадар се труди со својата работа, следејќи ги барањата и потребите на купувачите, трендовите и иновациите на пазарот, да ја оправда довербата што ја покажуваат ценетите клиенти.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи