Ми - Мак

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: с.Зубовце
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7473 км
  • Локација: Стопански Комплекс


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559894252_51.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Нашата фирма МИ-МАК со своето работење започнува во далечната 1993 год. Со проширувањето на дејностите од 2004 год. фирмата” МИ-МАК ” нуди услуги во проектирање, надзор и изведба на автоматизација електромоторни погони и производни процеси, електрични инсталации, електрично осветлување, електрични мерења, исполнувајќи ги при тоа сите светски, меѓународни и домашни стандарди и критериуми.

Тимот на професионалци од кој е составена нашата фирма ги поседува сите Овластувања А,Б и Лиценци А,Б за проектирање, надзор, изведба и ревизија од Електротехника, при тоа секогаш пратејќи ги најновите светски збиднувања и иновации од областа на електротехниката преку редовни обуки и семинари.

Од 27.06.2012 еден од нашите инженери Младен Алексоски е сертифициран KNX Партнер од KNX Асоцијацијата во Брисел , за куќна и зградна автоматизација.

За вашите потреби вршиме проектирање, припрема, изведба и монтажа на целокупната опрема во зависност од посебните барања на купувачите и крајните потрошувачи. Опремата што ја вградуваме е од реномирани светски производители како SIEMENS, SCHNEIDER ELECTRIC, MOLLER, и др.

Стручните и оспособени кадри настојуваат со својата работа пратејќи ги барањата и потребите на купувачите, трендовите и иновациите на пазарот да ја оправдаат укажаната доверба на ценетите комитенти.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи