МГ Компанија

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јуриј Гагарин 58-6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км

  • Телефон 2: 078 266648
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1511359089_04.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

БЕСПРЕКОРЕН КВАЛИТЕТ, СЕКОГАШ

Во широката палета производи секогаш ја имаме вистинската машина за сите ваши работи.

Развиваме и продаваме модерни подвижни и стационарни системи за вагање, иновативен софтвер за анализа и посебни решенија за поединечни барања на купувачите.

Сакаме да ја добиете најдобрата услуга. Заради тоа составуваме сопствени екипи кои потоа кај вас на самото место ја обавуваат инсталацијата на вашите постројки - компетентно и сигурно.

Придаваме голема важност на индивидуалното советување на нашите купувачи и личниот контакт. Обратете ни се, со задоволство ќе ви помогнеме.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи