Мапласт-М

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Лазар Димитров 2-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км
  • Локација: спроти Цементара

  • Телефон 2: 070 356951
  • Факс: 02 2777341
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504774513_04.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мапласт-М е специјализирана фирма за продажба на големо на опрема и материјали за водовод и канализација, санитарии, опрема за бањи, греење, електро материјали, градинарски црева и друга опрема која се употребува во современото проектирање и изградба на станбени деловни, индустриски и други видови објекти.

Имаме комплетна палета на производи и опрема за изведување на примарни водоводи и на водоводни инсталации во градежни објекти. Нудиме најсовремени решенија кои, пред се, ги задоволуваат најстрoгите здравствени барања и еколошки стандарди, максимална сигурност во експлоатација, заштеда на вода и енергија.

Канализационите цевки кои ние ги произведуваме ги исполнуваат потребните стандарди за квалитет и дебелина. Нашите цевки се употребени за канализациона мрежа во повеќето градови од Македонија, но и во соседството (Албанија, Бугарија, Косово, Србија). Цевките за куќна канализација се направени по сите стандарди и ги поседуваат потребните сертификати за квалитет.

Почнавме со работа во 2004 година и денес може да се каже дека Мапласт-М веќе успеа да создаде млад и креативен тим, способен да ги следи трендовите на пазарот, барањата на клиентите и да размислува на свој специфичен начин. Тоа ни помага брзо да изградиме препознатлива позиција на пазарот и да останеме доследни на нашата визија.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

ПВЦ Шахта


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи