Мактренд

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска), Нова Индустриска зона Пинтија 280-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7506 км
  • Локација: индустриска зона Пинтија

  • Телефон 2: 02 2729901
  • Факс: 02 2728844
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1547728166_92.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Мактренд е една од првите приватни компании за траснпорт во Македонија. Основна дејност на компанијата е меѓународен транспорт на стоки и складирање на стока под царински надзор.

Мактренд располага со сопствен деловен простор, јавен царински склад и возен парк составен од транспортни возила кои ги исполнуваат најновите еко-стандарди (еколошки камиони).

Компанијата е основана во 1991 година. Од самиот почеток, патот кон успехот на Мактренд одржува нагорна линија, како резултат на нашата континуирана, долгогодишна и успешна работа. Целокупниот персонал стриктно ја следи политиката на компанијата во врска со квалитетот на услугата и задоволството на клиентот.

Мактренд нуди:
•Меѓународен транспорт со современи товарни возила за секаков вид стока, вклучувајќи АДР стока и работа со ЦЕМТ сертификати.
•Збирен и поединечен транспорт од и до сите дестинации во Европа.
•Комплетно ЦМР осигурување и 24-часовна комуникација со возилата каде и да се наоѓаат.
•Јавен Царински Склад со можност за внатрешно и надворешно складирање.
•Шпедитерски услуги.

Контактирајте нѐ на телефоните 02 2729900 или 02 2729901 за сите ваши прашања и информаации нашиот тим, ви стои на раполагање.повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи