Макси Пет Шоп

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Киро Глигоров (Војводина) 13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1051 км
  • Локација: Биг Бокс центар, до Дени Мебел

  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 21:00
    Нед од 10:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634648069_82.png?t=true&w=300&h=300


Нашето дружење и грижа за сѐ околу домашните миленичиња започна во 1996-тата година. На нашиот 25-ти роденден го отворивме најголемиот маркет за миленици MAXI Pet Shop со голем асортиман на производи и простор прилагоден за миленичиња.

Најголем маркет
Џамбо маркет за миленици, се за вашиот сакан миленик.

Најниски цени
Играчки, храна, аксесоари, награди се тоа по најниски цени.

Pet frendly
Дојдете со вашиот миленик.Тој нека си одбере.

Риболовна опрема
Огромен асортиман за секаков вид на риболов.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи