Лукс Керамика

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ЈНА 30
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7509 км

  • Телефон 2: 072 246525
  • Факс: 031 415873
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554891946_07.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Лукс Керамика е компанија која се занимава со:
• Продажба и монтажа на керамички плочки
• Опрема за бањи
• Санитари
повеќе
Цена со ДДВ:1.470 ден.

Плочки White Imperial

Цена со ДДВ:1.100 ден.

Плочки Veritaas Carrara

Цена со ДДВ:1.470 ден.

Плочки Maroon Imperial

Цена со ДДВ:Побарај цена

Када


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи