Лоџик инженеринг


 • Адреса: Банатска 15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Локација: карши Кале керамика


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1708420061_7.jpg?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Лоџик Инженеринг ДООЕЛ е компанија основана во 2019 година. Примарната дејнсот на компанијата е градежништвото.

  Компанијата има релизирано повеќе градежни проектни односно реновирање на државни институции, тековни одржувања на згради и тн. Освен примарната дејност Лоџик Инженеринг е доста активна и во делот на трговија со градежни материјали и тоа внатрешни собни врати, челични блиндор врати, керамички плочки, ламинатни подови, винилни подови, клима уреди и системи за централна климатизација.

  Нашите производи можете да ги најдете во нашите изложбени салони во Скопје на бул.Никола Карев (Пластичарска улица) и бул.Ѓорѓе Петров бр.133. Истотака нашите производи можете да ги најдете во повеќето градови од нашата држава во салоните на нашите партнер компании.

  Нашата компанија е екслузивен увозник за неколку фабрики и градежни брендови од Турција како ATADOOR, ITIBAR CELIK KAPI, ADO, USAK SERAMIK, EGE SERAMIK, CAMSAN, FLOORPAN.

  Продукти:
  - Собни врати
  - Влезни врати
  - Ламинатни подови
  - Винилни Подови
  - Керамички плочки
  - Клима уреди
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи