Лкв Костовски


  • Адреса: Вардарска 7
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7547 км
  • Локација: Каласлари


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1702036726_03.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ТОПЛИНСКИ ПУМПИ

Добредојде на AIROSD: Револуционерна технологија на топлинска пумпа
Дали ви е здодевно од вртоглаво растечките сметки за енергија и неефикасните системи за греење? Не барајте понатаму! AIROSD, водечки производител на топлинска пумпа во Кина, е тука да ја трансформира вашата удобност и заштеди.
Со нашите најсовремени производствени бази произведуваме преку 600 врвни топлински пумпи секој ден, дизајнирани специјално за греење со ултра ниски температури. Нашиот посветен тим од експерти со 20-годишно искуство со посветеност работи да испорача висококвалитетни, иновативни производи кои ги надминуваат вашите очекувања.
ткријте ја моќта на нашите „топлински пумпи со извор на воздух кои работат на ултра ниска температура и до -35℃“, способни да им пркосат и на најтешките зими со нивните исклучителни перформанси. Кажете им збогум на традиционалните котли и прифатете ги нашите топлински пумпи, кои можат да се пофалат со незаменлива ефикасност, заштеда на енергија и непоколеблива стабилност. Да го водиме патот кон позелена и поодржлива иднина

АПАРТМАНИ КОСТОВСКИ
Апартмани Костовски се идеално место за вашиот одмор. На располагање се 6 апартмани , секоја со сопствен тоалет и туш, ТВ со сателитски канали и клима уреди.

Нудиме 1 апартман за две лица, 2 апартмани за три лица и 3 апартмани за четири лица.

Располагаме со комплетно опремена кујна која е заедничка за сите соби.


ЕЛЕКТРИЧНИ ПОЛНАЧИ

ИДНИНАТА НА ПОЛНЕЊЕ НА ВАШИОТ ЅИД

Во Teltonika Energy, развиваме иновативни решенија за полнење на
електрични возила за да овозможиме поефикасно и одржливо возење, ефикасно
придонесувајќи за намалување на емисиите на CO2.

КАЖЕТЕ ЗДРАВО НА TELTOCHARGE
Искусете го премиум-квалитетното, високо приспособливо и лесно за користење решение за полнење EV,
кое беспрекорно се интегрира со соларната енергија, трансформирајќи го вашето искуство за полнење со EV со исклучителна
функционалност, врвен изглед, висококвалитетна изработка и паметни функции за да ви заштеди време, пари ,
и намалете го јаглеродниот отпечаток.

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА
Брза и лесна инсталација без никакви дополнителни чекори, систем за
управување со кабли без проблеми и искуство со полнење на EV без напор.
Го направивме тоа едноставно како користење на паметен телефон.

ПАМЕТНО УПРАВУВАЊЕ
Следете го статусот на вашиот полнач, закажете полнење кога напојувањето е најевтино,
гледајте ја статистиката во реално време, заклучете го полначот за да го заштитите
од несакани корисници и повеќе во апликацијата TeltoCharge.

СИГУРНО ИЗГРАДЕН
TeltoCharge се одликува со цврста надворешна обвивка и сигурен квалитет на градба,
кој може да издржи дури и на најтешкото време. Има оцена IP55
и IK10, што значи дека може безбедно да се инсталира
и внатре и на отворено.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи