Лими Компани


 • Адреса: Пробиштипска 101
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Локација: Т.Ц Ловец


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1677581473_38.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Во Љими Компани, ја разбираме важноста на безбедноста кога станува збор за автопати и патишта. Затоа нудиме низа опции за оградување кои се дизајнирани да ги чуваат возачите и пешаците безбедни. Од цврсти метални заштитни огради до издржливи огради со синџир, имаме се што ви треба за да ја осигураме безбедноста на нашата сообраќајна инфраструктура.

  Инвестираме најголеми средства во патната инфраструктура, ги градиме и модернизираме Паневропските коридори кои минуваат низ нашата земја. Се грижиме за безбедноста на патиштата во нашата земја и работиме на тоа секој пат да е безбеден за вас. Работиме и на иднината, со изработка и поставување на фотоволтаични панели, ја заштитуваме природата и сончевата светлина ја користиме како природен извор на електрична енергија.

  • Изработуваме банкини
  • Еластични заштитни огради
  • Фотоволтаични панели

  Тим од експерти со долгогодишно искуство во индустријата за оградување, посветени на обезбедување производи и услуги со највисок квалитет на нашите клиенти.

  Контактирајте не на телефон 070 450 399, нашиот тим ви стои на располагање за сите ваши прашаеа и барања.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи