Левидиа


  • Адреса: ул.1 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: Качанички пат (пред обиколницата)

  • Телефон 2: 078 378187
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:450 ден.

САДНИЦИ ВО КОНТЕЈНЕР - ЛИМОН MEYER

Цена со ДДВ:450 ден.

САДНИЦИ МАНДАРИНА

Цена со ДДВ:450 ден.

САДНИЦИ КUMQUAT

Цена со ДДВ:250 ден.

Садници Цреши

Цена со ДДВ:500 ден.

Калемен орев

Цена со ДДВ:500 ден.

Зимзелени и декоративни дрва

Цена со ДДВ:250 ден.

Декоративни саксии


Видете ги нашите производи на
Мапа

Најмногу увозна струја на македонскиот пазар продал словенечкиот гигант ГЕН-И преку својата скопска фирма за трговија. Оваа компанија со увезените количества ...
сите 28 | | | веќе видена

Трошоците на живот во јули во однос на јуни годинава во државава се зголемени за 1,9 проценти, а цените на мало за 2,5 проценти. Споредено со јули лани, ...
сите 139 | | | веќе видена

Дали на кумановци им недостига работата во воените бази во Кабул, Кандахар и Баграм во Авганистан, токму поради високите примања од неколку илјади долари ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи