Лед лајт


  • Адреса: Трница
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Илинден

  • Телефон 2: 075 330407
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 10:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1631186510_28.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ЛЕДЛАЈТ е компанија која се занимава со дистрибуција на ЛЕД осветлување од реномираниот англиски бренд V-TAC, премиум бренд развиен во консултации со врвни експерти во областа на зачувување на енергијата и околината. Нашиот широк асортиман се состои од разновидни типови на внатрешно, надворешно и индустриско осветлување. Сите производи се со гаранција од 2(две) до 3(три) години и работен век од 20.000 до 30.000 работни часа.
“Најниската цена” која е модерно денес да се рекламира, не е приоритет на V-TAC. Ние сметаме дека нашите клиенти заслужуваат многу повеќе. Со купување на светилки од нашиот бренд нема да потрошите, напротив ќе заштедите пари.
Нашата визија е БЕЗ КОМПРОМИСНИ КОГА Е ВО ПРАШАЊЕ УСЛУГАТА И КВАЛИТЕТОТ. Настојуваме да го зачуваме имиџот на бренд кој нуди одличен квалитет по прифатливи цени и да се развиеме како водечки бренд во ЛЕД осветлувањето на нашиот пазар. Предизвик за нашата компанија е да одговори на барањата на нашите купувачи и пред се, секогаш да е во тек со новата технологија. За нас, луѓето секогаш се на прво место: потрошувачите, купувачите, вработените, партнерите. Можноста да им овозможиме на нашите клиенти да уживаат во квалитетот на нашите производи е она што секојдневно ја оправдува нивната доверба и лојалност.
Тимот на ЛЕДЛАЈТ со голема посветеност, одговорност, квалитет и интегритет во работењето секојдневно им излегуваат на потрошувачите во пресврт со цел задоволување на нивните барања. Нашата цел е едноставна. Да создадеме дополнителна вредност за нашите купувачи, нудејќи им го само најдоброто.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи