Културна ризница


  • Адреса: Петар Драпшин 7-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: Кисела вода, населба 11 Октомври бараки, спроти новиот Тинекс на Првомајска.

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Буренце дрвеноза ракија

5%заштеда
Цена со ДДВ:1.300 ден.1.235 ден.

Пеперутка кралска

5%заштеда
Цена со ДДВ:2.500 ден.2.375 ден.

Брош на љубовта

5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Атички шлем тип 1

5%заштеда
Цена со ДДВ:2.550 ден.2.423 ден.

Обетки галабици 2213-слика

5%заштеда
Цена со ДДВ:4.500 ден.4.275 ден.

Св Никола, Икона позлатена

5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Брош- пеперутка сребрена

Цена со ДДВ:4.500 ден.

Привезок Цвет

Цена со ДДВ:800 ден.

Нараквица бакарна тип2

Цена со ДДВ:600 ден.

Обетки бисерни 9мм


Видете ги нашите производи на
Мапа

Доаѓа периодот во кој акционерските друштва што котираат на Берзата и кои држат до својот имиџ ќе почнат да ги објавуваат износите на дивиденди кои планираат ...
сите 21 | | | веќе видена

Силниот раст на цените на акциите во технолошкиот сектор во четвртокот во претпладневното тргување го поттурна паневропскиот индекс STOXX 600 на највисокото ...
сите 45 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи