Културна ризница


  • Адреса: Петар Драпшин 7-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: Кисела вода, населба 11 Октомври бараки, спроти новиот Тинекс на Првомајска.

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Буренце дрвеноза ракија

5%заштеда
Цена со ДДВ:1.300 ден.1.235 ден.

Пеперутка кралска

5%заштеда
Цена со ДДВ:2.500 ден.2.375 ден.

Брош на љубовта

5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Атички шлем тип 1

5%заштеда
Цена со ДДВ:2.550 ден.2.423 ден.

Обетки галабици 2213-слика

5%заштеда
Цена со ДДВ:4.500 ден.4.275 ден.

Св Никола, Икона позлатена

5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Брош- пеперутка сребрена

Цена со ДДВ:4.500 ден.

Привезок Цвет

Цена со ДДВ:800 ден.

Нараквица бакарна тип2

Цена со ДДВ:600 ден.

Обетки бисерни 9мм


Видете ги нашите производи на
Мапа

Претседателот на Собранието на Република Северна Македонија, Јован Митрески и министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски денеска беа во работна посета ...
сите 24 | | | веќе видена

Извршниот директор на најголемата американска банка, „ЏП Морган Чејс“, Џејми Дајмон, ги продаде акциите на банката во вредност од 150 милиони долари, се вели ...
сите 38 | | | веќе видена

Енергетската транзиција на земјата, која вклучува и изградба на гасна централа треба неминовно да се спроведе најмногу поради тоа што ќе придонесе кон ...
сите 53 | | | веќе видена

Не така одамна, вестите и информациите за државните записи во Хрватска беа повеќе или помалку резервирани само за луѓето кои работат во финансискиот сектор. ...
сите 16 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 35 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи