Културна ризница


  • Адреса: Петар Драпшин 7-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1052 км
  • Локација: Кисела вода, населба 11 Октомври бараки, спроти новиот Тинекс на Првомајска.

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Буренце дрвеноза ракија

5%заштеда
Цена со ДДВ:1.300 ден.1.235 ден.

Пеперутка кралска

5%заштеда
Цена со ДДВ:2.500 ден.2.375 ден.

Брош на љубовта

5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Атички шлем тип 1

5%заштеда
Цена со ДДВ:2.550 ден.2.423 ден.

Обетки галабици 2213-слика

5%заштеда
Цена со ДДВ:4.500 ден.4.275 ден.

Св Никола, Икона позлатена

5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Брош- пеперутка сребрена

Цена со ДДВ:4.500 ден.

Привезок Цвет

Цена со ДДВ:800 ден.

Нараквица бакарна тип2

Цена со ДДВ:600 ден.

Обетки бисерни 9мм


Видете ги нашите производи на
Мапа

Новите работни места создадени од американските работодавци се зголемија за 517.000 во јануари. Растот на новите работни места е изненадувачки силен во услови ...
сите 84 | | | веќе видена

Околу 200 компании кои оствариле над 10 милиони евра профит ќе бидат опфатени со т.н. данок на солидарност, а сумата што се предвидува да се добие од овој ...
сите 71 | | | веќе видена

Со раст на нето-добивката, силна кредитна поддршка на населението и набизнис-секторот, како и со раст на бројот на клиенти и депозити, Стопанска банка ...
сите 70 | | | веќе видена

Министерот за економија, Крешник Бектеши, преку објава на „Фејсбук“ денес изнесе одредени тврдења во однос на домашниот пазар со природен гас кои што се ...
сите 52 | | | веќе видена

Согласно податоците за движењето на цените на берзата HUPX во Унгарија за 3 февруари просечната часовна цена на еден мегават час електрична енергија (baseload) ...
сите 181 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи