Кредо


 • Адреса: Васко Карангелески 23
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Локација: Мајчин дом


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Пијано Форте


  • Адреса: Виенска 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 20:00

  Приватното музичко училиштето „Пијанофорте“ нуди најсовремена музичка наставна програма и веќе 22 години успешно го збогатува образованието на многу деца и младинци.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1661846838_89.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Мапа

  Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи