Крашкомерц-дирекција и продавница


  • Адреса: Даме Груев 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км

  • Телефон 2: 02 3110871
  • Факс: 02 3120286
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

· Престижно признание: Opel Corsa е избрана за „Најпосакуван градски автомобил“ во Македонија за 2024 година! · Публиката избира: изборот за „Најпосакуван ...
сите 43 | | | веќе видена

Една од најголемите светски компании за производи за широка потрошувачка, „Нестле“, додава шеќер и мед во млекото и производите од житарки за бебиња што се ...
сите 5 | | | веќе видена

Транспарентните компании редовно ја известуваат јавноста за секоја промена што се случува во нивната структура. Особено вреди признание кога транспарентно се ...
сите 24 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи