Компанија Савовски

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Стефан Јакимов Дедов 4/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км
  • Локација: позади ТЦ Буњаковец до бараките на Улица и патишта

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1487939993_33.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Компанија Савовски нуди висококвалитетно проектиран и/или изведен објект преку успешно менаџирање на сите процеси, каде клиентот и неговите барања се движечка сила зад секој проект.

Услуги:
• ПРОЕКТИРАЊЕ - Изработка на проектна документација со сите фази и водење постапка за добивање на одобрение за градба за сите типови на деловни и станбени објекти (Б овластување).
• ИЗВЕДБА - Изведба на градежни објекти од II категорија и доградба и надградба на обејкти (Б овластување).

Компанија Савовски поседува:
• Лиценца Б за проектирање
• Лиценца Б за изведба
• Сертификат ЗА ПРОФИСИОНАЛНА КОМПЕТЕНТНОСТ ВО ПАТНИОТ СООБРАЌАЈ

Компанија Савовски претставува друштво за градежништво, производство, трговија и услуги која започна со работа во 2009 година во Скопје. Во своето работење компанијата ги применува современите европски стандарди и иновации за сигурно, квалитетно, економично и здраво домување. Обемот на услуги го опфаќа целокупниот распон од идеја, проектна документација до реализација на проект. Компанија Савовски работи со сопствен тим на архитекти, градежни инженери и градежни работници.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи