Компанија Цветковиќ

Работиме нон-стоп

  • Адреса: Корџевска 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7509 км
  • Локација: веднаш до црквата Св.Спас во с.Драчево

  • Телефон 2: 072 307698
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662102597_74.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Компанија Цветковиќ е основана во 2006 година. Главна и претежна дејност се погребни и слични дејности, како и монтажа и обнова на надгробни споменици и обележја.

Од 2012 година фирмата има добиено официјална Лиценца за вршење на погребни дејности, и на тој начин сме во можност комплетно да организираме и извршиме погребална церемонија.

Невкусно е да се зборува за бројот на погреби кои нашата фирма ги извршила, но на наше големо задоволство успеваме во голема мера да им олесниме на луѓето во најтешкиот момент, па меѓу другото во услугата спаѓа дополнителна опрема која ние ја носиме на гробиштата: тенди за заштита од временски непогоди, маса, клупи, канистер за миење на раце, итн.

Во досегашното работење, фирмата немала проблем со незадоволни муштерии, а две години по ред добиваме и Сертификат за Коректна фирма.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи