Кликер Маркетинг

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Димитар Беровски 9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Црниче

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1486024407_39.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Кликер Маркетинг е агенција која на своите клиенти им нуди комплетен маркетинг сервис. Предизвикајте нѐ и очекувајте оригинални решенија за вашиот бренд, кампања, проект или компанија.

Секогаш инспирирани за креирање креативни концепти, дизајнирање на бренд идентитет и амбалажа, стратешко планирање, поставување на комуникациски и ПР стратегии, дигитален маркетинг. Осмислуваме и продуцираме веб страни, BTL активности, настани…
Нашиот најголем предизвик е креирање нови искуства и квалитети кои ќе допрат до вашите потрошувачи, корисници, клиенти.... Ве чекаме со нов предизвик на www.kliker.mk

Дополнително, Кликер Маректинг ги издава и единствените B2B списанија за FMCG и HoReCa бизнис-секторот во Македонија – InStore (www.instore.mk) и InHoreca и го води веб порталот за маркетинг и адвертајзинг – AdToDate (www.adtodate.mk).
3Д-скенирањето е нашата најнова понуда, за поефективно маркетиншко презентирање на голем број објекти и бизниси. Ѕирнете за што се работи на www.virtuelnarealnost.mk
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи