Керамика Пер дис мк


 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656920821_96.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Професионалци за секаков вид бањи, за изработка или реновирање.
  Ги работиме сите фази за изработка на бањи - менување на инсталации за водовод и канализација, електрични инсталации, водоводни инсталации, малтерисување на ѕидови, молерски и гипс работи, хидроизолација.
  Работиме по концептот на клуч на рака.

  Ваша е идејата, а наша е целосната изведба. Вам Ви останува да уживате во Вашата нова бања
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи