Кен панел монтинг


  • Адреса: Горноврановска 186-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7505 км
  • Локација: Горно Лисиче позади црквата Св.Петар и Павле

  • Телефон 2: 078 301868
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1660818977_67.jpg?t=true&w=300&h=300


Квалитетната работа и постојаното усовршување на професионалниот тим е само дел од многуте работи кои го прават Кен Панел Монтинг да е на врвот во својата струка.

Секој проект може да биде изработе согласно вашите желби и потреби во посакуваните димензии. За секој прозивод што го изработување Ви нудиме предлог шеми. Дополнително Ви нуди можност проектот да биде изработен од ваша рака.

Типови на монтажни објекти кпи ги изработуваме:

-Куќи
-Контејнери
-Тоалетни контејнери
-Kабини - чуварници
-Mодули
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи