Касвер-Ц


  • Адреса: бул.К.Ј.Питу, ТЦ Скопјанка 19 лок.53
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: ТЦ Скопјанка

  • Телефон 2: 075 432364
  • Факс: 02 2402876
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 120 | | | веќе видена

Народната банка изработи и воведе нова веб-услуга за автоматизирано преземање на податоците од Курсната листа, којашто веќе може да се користи напоредно со ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи