Касвер-Ц


  • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 19
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: карши поранешна Аркадија

  • Факс: 02 3131314
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб - Нед од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 2 минути Аплицирање и добивање извештај од Кредитниот регистар дигитално е услуга којашто е достапна за граѓаните 24 часа, седум дена во ...
сите 16 | | | веќе видена

Кога ќе ги споите пасиите за иновација и фудбал добивате уникатен интернационален стартап кој развива вештачка интелигенција за откривање млади таленти и ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи