Картел

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Илинденска 298
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈1047 км
  • Локација: На влез на Гостивар

  • Телефон 2: 070 215035
  • Факс: 042 215035
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1556019925_25.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

1.Одржување, сервисирање и испитување на противпожарни апарати

2.За одржување и сервисирање на стабилни инсталации за откривање, јавување и гаснење на пожари и откривање експозивни смеси

3.Производство на табли на пп апарати по ваши димензии.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи