Картел

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Илинденска 298
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈1047 км
  • Локација: На влез на Гостивар

  • Телефон 2: 070 215035
  • Факс: 042 215035
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1556019925_25.png?t=true&w=300&h=300


ПРОИЗВОДСТВО НА МЕТАЛНИ ПРОФИЛИ ЗА ПВЦ

За да се комплетираат објектите кои ги има изведено, компанијата КАРТЕЛ поседува линија за
изработка на тешка и лесна браварија, а работите ги изведува спрема барање на клиентите т.е.
нивна документација или по сопствена документација која ја изработува спрема намената на
објектото, неговите димензии и барањето на клиентот.

За кревање и носење на материјалите
и производите компанијата е опремена со кранови.
Искусни екипи на монтери започнуваат со подигање на конструкцијата
согласно цртежите и спецификациите,
при што се превземени сите мерки на безбедност.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи