Јомак Ком

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Андон Шурков 22
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7539 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1543234581_27.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Јомак Ком e компанија чија основна дејност е производство на индустриска опрема за готвење по HACCP стандарди.

Производи:
• Аспиратори
• Висечки елементи
• Вертикални шкафови
• Тостери
• Фиокарници
• Фритези
• Гиро
• Мијалници
• Паланчикари
• Печки
• Работни маси
• Скари
• Шпорети

Исто така, ви ги нудиме нашите услуги во областа на одржувањето на вашите кујни и комплетно реконструирање.

Нашата компанија ЈОМАК КОМ е формирана во 2013 година во Велес. Нашата цел е задоволни клиенти кои со задоволство ќе го спомнуваат нашето име со секое користење на производите кои се изработени од нашата компанија.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Печки

Цена со ДДВ:Побарај цена

Скари

Цена со ДДВ:Побарај цена

Шпорети

Цена со ДДВ:Побарај цена

Тостери


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи