Јоле

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: 16-та Mакедонска Бригада 18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км

  • Телефон 2: 071 269752
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394455507_35.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Железарија Јоле
Телефонски броеви за контакт: 071/269-752; 070/249-096 и 02/2-616-305
Јоле е компанија која се занимава со производство и трговија на производи од областа на железаријата.

Производи:
• Профили флах
• Винкли лимови
• Бигувани мрежи
• Штрафови и др.

Нарачка и по телефон.
Бесплатен превоз.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи