Итеа солушнс

ПаркингДостапен интернетWi-Fi Зона

  • Адреса: Димче Мирчев 20-1/8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: спроти МВР

  • Факс: 02 3212168
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/257358094fea6d11c304c1053da81638.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи