Италијански институт за надворешна трговија-ИЦЕ


  • Адреса: Македонија 33/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1049 км
  • Локација: Ристиќева палата

  • Факс: 02 3296260
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи