ИНЖ консулт

Паркинг

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1051 км
  • Локација: Расадник

  • Телефон 2: 02 2747499
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615881641_84.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Инж консулт е компанија со долгогодишно искуство во продажба и сервисирање на квалитетна опрема по конкурентни цени.

Нашиот асортиман на производи се состои од три главни групи: градежна, рударска и магацинска опрема.

Во градежната опрема се вклучени градежна механизација, булдожери, кранови, автодигалки, предни натоварувачи, греjдери, багери, мини багери, мини предни натоварувачи, специјализирани машини за изградба на патишта и одржување на патишта (фугирање, банкет, ровови, песочни плочи, снежни плугови, машини за мелење на патишта, машини за фрлање), бетонски основи и бетонски основи, инсталации за битуменски емулзии, инсталации за дробење и сито, итн.

Опрема за Шумско стопанство.

Опрема за Рудници како рударските машини кои вклучуваат специјализирани машини за подземна рударство и машини со отворена јама.

Опремата за ракување со материјали се состои од вилушкари, гасни камиони, електрични камиони, полначи, собирачи на нарачки, електрични камиони за палети, машини за миење подови - специјализирана опрема за чистење на затворен и надворешен простор, системи за полици, индустриски правосмукалки и останата опрема и услуги.

Постојано го прошируваме деловниот обем да биде што е можно пофлексибилен и корисен за нашите клиенти.

Производителите со кои работиме се светски познати брендови и нудат загарантиран квалитет и конкурентни цени.

За потребите на нашите клиенти, имаме канцеларии во Скопје и Бугарија (Софија, Варна, Габрово) и опремени групи за мобилни услуги и магацин за резервни делови.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи