Интер дизајн

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Илинденска 10-а
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7468 км
  • Локација: блиску до Прокредит банка, на пат кон Гостивар

  • Телефон 2: 071 206345
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1695380907_18.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Претпријатие за производство на мебел.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи