Институт за бизнис и менаџмент Хајделберг


  • Адреса: Орце Николов 75
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: во зграда на Македонска берза 1 кат


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи