Инса Водаинженеринг

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 117
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7538 км
  • Локација: Во близина на бензиската Црна Река

  • Телефон 2: 078 311137
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576074703_04.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ја имаме честа да ве информираме дека ИНСА-ВОДАИНЖИЊЕРИНГ ДООЕЛ Велес стана застапник на АД ИНСА – индустрија сатова Белград.

Инса-Водаинжињеринг како застапник на АД ИНСА – индустрија сатова Белград, успешно ја имплементира целата програма во своето работење.

Работиме со водомери, АДО системи, часовници, гасометрија, калометрија и АД ИНСА.

ИНСА Водомери. Одлично решение за Вашата потрошувачка на вода. Не плаќајте повеќе отколку што се Вашите потреби за вода.
- Водомери припремени за далечинско отчитување.
- Во склад со сите европски регулативи.
- Отчитување за само 8 секунди на цела стамбена зграда.
- Системот има аларм за детекција на пукната цевка, или протекување.
- Аларм за манипулација со мерилото
- Комплет холендари и дихтунзи за водомерите
- Верификувани од Биро за метрологија по MID директива
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи