Инса Водаинженеринг

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 117
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7538 км
  • Локација: Во близина на бензиската Црна Река

  • Телефон 2: 078 311137
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576074703_04.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи