Инокс креатив


 • Адреса: Индустриска зона, нас.Карпош б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1686725021_94.png?t=true&w=300&h=300


  Inox Creative е компанија под франшизен договор чија основна дејност е производство на сите видови машини за етикетирање на производи, производство на опрема за прехранбена индустрија, дезинфикациони бариери и иноx ентериери и екстериери.

  Заедничко за сите четири видови машини е што целокупниот производен програм е изработен од инокс. Секогаш се стремиме да ги запазиме сите европски стандарди за квалитет.

  Обезбедуваме сервис и одржување и гаранција за квалитет.

  - Опрема за дезинфекција
  - Процесна опрема
  - Етикетирање

  Ние сме лидери во производството на машини од инокс. Прецизно изработени и врвно квалитетни решенија за прехранбена, хемиска и други индустрии. Нашите иновативни машини од инокс не само што ги задоволуваат највисоките стандарди, туку и претставуваат синоним за ефикасност, прецизност и издржливост.

  - Етикетирање
  По својата концепција нашите машини се наменети за мали, средни и големи производни капацитети кои имаат производи на кои им е неопходно етикетирање. За производство на машините се користат исклучиво материјали сертифицирани за HACCP стандардот.

  - Процесна опрема
  Автоматските линии кои се произведуваат во нашиот погон се погодни за работа во прехранбена индустрија, фармацевстка индустрија, хемиска индустрија, и други.Нашите автоматски линии ги задоволуваат високите критериуми и барања на нашите коминтенти.

  - Опрема за дезинфекција
  Дезинфикациони бариери за влез на погони за преработка каде е неопходно нивото на хигиена да биде на високо ниво. Дезо бариерите се произведуваат исклучиво од inox 304 и од прехранбена пластика, и го задоволуваат критеријумот за HACCP сертификат.

  За сите прашања и барање на понуда контактирајте не на телефонот 078 432 791.
  повеќе

  Видете ги нашите производи на
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи