Ин монтажа 2022


  • Адреса: с.Љубодраг
  • Место: Куманово


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1700485731_96.png?t=true&w=300&h=300


Со Ин монтажа добивате не само изработени метални конструкции, туку и партнерство базирано на доверба и висок професионализам. Ние ги обезбедуваме решенијата кои ги надминуваат вашите очекувања за брзина на изведба и квалитет.

Нашата екипа од стручни искусни професионалци ви нуди иновативни и функционални решенија, прилагодени на специфичните потреби на проектот. Се стремиме кон извршување на проекти со прецизност и експертиза, бидејќи вашето задоволство е наш приоритет.

Услуги:
- Изработка на челични конструкции
- Изградба на индустриски објекти, хали, магацини и производни погони
- Монтажа на термоизолациони фасадни и кровни панели
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи