Ималко М

ПаркингWi-Fi Зона

  • Адреса: бул.Илинден 57/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7494 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1524122354_6.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ималко М
Ималко М e генерален претставник за корпорацијата XELLA за Македонија.

YTONG – Светски водечки бренд за градежни блокови и елементи од гасбетон – AAC (Autoclaved Aerated Concrete). Марка на столетието во Германија. l=0.09 W/mK

MULTIPOR – Минерални термоизолациони плочи негориви и отпорни на притисок. За внатрешна и надворешна изолација. l=0.043 W/mK
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи