Илирија комерц

ПаркингРаботиме 7 дена во неделата

  • Адреса: с.Отља, Липково
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7500 км

  • Факс: 031 411121
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394095925_05.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Илирија Комерц е компанија со 20 годишно искуство која нуди производство и трговија на бетон и бетонски елементи.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи